TEKNE TRANSFER VE EĞİTİM

TEKNE TRANSFER VE EĞİTİM

Teknenizin transferinde, uzun seyirler ile günlerce yorulmayın ve zaman kaybetmeyin. Uygun fiyatlar ve deneyimli ekibimiz ile yatlarınızı istediğiniz yere güvenle getiriyoruz. Ayrıca transfer sırasında gerekli gördüğümüz bakımları yapalım ve teknenizin kontrollerini de raporlu ve yazılı olarak size bildirelim. Ya da sizde bizimle gelin ve transfer deneyimini – heyecanını bizimle yaşayın

Nerelerde Transfer Yaptık ?

Marmara, Karadeniz, Ege, Akdeniz ve Ege sularında bir çok transfer yaptık. Kuzeyde Sinop, batıda Cannes/Fransa, güneyde Girit Adası/Yunanistan, doğuda ise İskenderun’a kadar transferler yaptık. Toplam 9000 deniz mili transferi başarı ile gerçekleştirdik. Özellikle İstanbul – Fethiye arasını gözümüz kapalı biliyoruz. 

 

Kaç Tekne Transferi Yaptık ? 

Toplam 38 adet yelkenli tekne transferini, 3 adet motoryat transferini başarı ile ve sorun yaşamadan gerçekleştirdik. Tekne transferlerimizin yoğun olduğu mevsimler genellikle nisan-kasım arası olmaktadır. 

 

Hangi Boyda Transfer Yapıyoruz ?

Bugüne kadar 21 feet ile 68 feet tekne boyları aralığında transferler yaptık. En yüksek değere sahip, transfer yaptığımız motor yat,  2,4 milyon Avro değerindeydi. Belgelerimiz ve lisanslarımız, 500 groston kapasiteli tekneye/ yata / gemiye kadar transfer yapmamıza olanak tanımaktadır. 


Transfere Kimler Gelebilir ?

Transferlerimize herkes gelebilir. Yaş sınırı ve deneyim aramıyoruz. Özellikle tekne sahipleri ile yaptığımız transferlerde hem bölgeler hakkında ayrıntılı bilgiler veriyoruz hem de yeni tekne sahiplerine teknelerini tanımaları hakkında eğitim veriyoruz. Ayrıca her türlü bakım / teknik / motor / yelken / arma vb. gibi bilgileri öğretiyoruz. 

 

Transferlerde Sigorta ve Gerekli Belgeler ?

Transferlerde tekneler için gerekli tüm belgelerin hazırlanması, yetki yazıları ve takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca sigortanın geçerli olması için koşulları da sağlıyoruz.  

 

Yurt Dışı Transferi İçin Hazır Mıyız? 

İyi derecede İngilizce’ye sahip durumdayız. Ayrıca sıfır teknelerin, yurt dışından teslim alınması ve kontrolleri konusunda oldukça deneyimliyiz. Pasaport ve Avrupa için Shengen vizemiz daima hazır durumdadır.


Gece Seyri Yapar Mıyız? Havayı Bekler Miyiz?

Tekne transferlerimizde gece seyri yapmaktan çekinmeyiz. Gerekli donanımların kontrolünü yaptıktan sonra ve rotayı planladıktan sonra gece-gündüz seyir yapabiliriz. Sert havalar, transferlerimiz için engel değildir. Teknenin durumuna göre ve yat sahibinin onayına göre sert havalarda uzun bekleme süreleri yapmadan rotamıza devam ederiz. Seyir emniyetini, can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak fırtınalarda, limanda bekleme durumumuz olabilir. 

TEKNE TRANSFER VE EĞİTİM İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ